راهنمای خرید بستنی خوری

راهنمای خرید بستنی خوری

بستنی خوری ظرفی است که قطعاً برای خوردن یک عصرانه دلچسب به سراغ آن می‌روید. پس باید ظاهری جذاب داشته باشد تا بتوانید عصر یک روز تابستانی را با خوردن بستنی، غرق لذت شوید. البته لازم به ذکر است که این ظرف صرفاً برای سرو بستنی نیست شما می‌توانید برای انواع تنقلات از آن استفاده نمایید؛ اما خرید این محصول با مناسب‌ترین کارایی و قیمت، به عنوان یک مسئله جدی است. شفق تصمیم گرفته است در این مطلب شما را یاری کند تا بتوانید بهترین نوع این کالا را خریداری نمایید.

کدام جنس بستنی خوری بهتر است؟

این محصول، با متریال‌های مختلفی تولید شده است. به طور کلی، کلیه ظروف پذیرایی، امروزه با شیوه‌های نوین و جنس‌ها متفاوت و کاملاً متنوع تولید می‌شوند تا بتوانند نیاز هر سلیقه را برطرف کنند. به طور مثال شما می‌توانید گشتی در بازار بزنید و یا به سایت فروشگاه‌های اینترنتی مراجعه کنید و این محصول را با جنس‌های مختلف مانند پلاستیک، شیشه‌ای، بلور، کریستال، چینی، سرامیکی، چوبی، آرکوپال و … مشاهده کنید؛ اما اینکه در زمان خرید کدام جنس مناسب‌تر است، بستگی به جنس سایر ظروف پذیرایی شما دارد. قطعاً داشتن یک سرویس پذیرایی شیک و ست، یکی از ملزومات هر خانه به شمار می‌آید که شما باید با در نظر گرفتن جنس سایر ظروف خود، جنس بستنی خوری را هم تعیین نمایید.

راهنمای خرید قاشق و چنگال
حتما بخوانید

بستنی خوری چه اندازه‌ای خریداری کنیم؟

اندازه و ظرفیت این کالا، در مدل‌های تولید شده، چندان متغیر نیست. قطعاً یک ظرف گود است که می‌توانید داخل آن را از بستنی و یا سایر تنقلات پر نمایید؛ اما توجه کنید که ظرفی را خریداری نمایید که بتواند نیاز شما را برآورده کند و به اصطلاح در زمان پذیرایی کم نباشد.

وزن ظرف بستنی خوری چقدر باشد؟

وزد این کالا، به جنس آن بستگی دارد. اگر می‌خواهید ظرفی سبک و خوش دست داشته باشید، می‌توانید به سراغ ظروف پلاستیکی بروید، اما اگر می‌خواهید یک بستنی خوری شکیل و شیک داشته باشید بدون آنکه وزن آن را در نظر بگیرید، بهتر است به سراغ جنس کریستال و یا بلور بروید. به طور کلی وزن این محصول بسته به جنسی که دارد متغیر است و انتخاب آن کاملاً به خود شما بستگی دارد.

بستنی خوری تکی بخریم یا سرویس؟

برای جواب این سؤال، ابتدا از خود بپرسید که می‌خواهید از این ظرف برای چند نفر استفاده کنید؟ اگر می‌خواهید برای استفاده دم‌دستی و اعضای خانواده خود آن را تهیه کنید، بهتر است که از مدل‌های تکی و یا جفتی آن تهیه کنید؛ اما به طور کلی این محصول در تعداد تکی، جفتی و دستی (۶ عددی) در بازار موجود است که شما بسته به تعداد نفرات می‌توانید آن را خریداری کنید.

راهنمای خرید سرویس غذاخوری
حتما بخوانید

آیا داشتن قاشق برای بستنی خوری ضروری است؟

اینکه شما دوست داشته باشید قاشقی کاملاً ست با ظرف بستنی خوری خود داشته باشید، یک سلیقه شخصی است؛ اما به طور کلی اگر ست بودن و یک دست بودن کلیه ظروف برای شما حائز اهمیت است، می‌توانید از مدل‌های قاشق دار آن تهیه کنید. قاشق‌هایی که به همراه این ظرف است، معمولاً از جنس خود ظرف و یا استیل است. قطعاً ست بودن ظرف و قاشق می‌تواند نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب کند. البته لازم به ذکر است که قاشق دار بودن این کالا، روی قیمت آن تأثیرگذار است.

قیمت بستنی خوری در بازار چقدر است؟

جنس این محصول، می‌تواند قیمت آن را تعیین کند. البته تعدادی که می‌خواهید از این کالا خریداری کنید نیز در قیمت بی‌تأثیر نیست؛ اما لازم به ذکر است که اگر از مدل‌های قاشق دار این کالا خوشتان آمده، دست روی نوع گران‌قیمت آن گذاشته‌اید.