راهنمای خرید توستر

راهنمای خرید توستر

در هر وعده صبحانه داشتن نان تازه می‌تواند لذت خوردن این وعده غذایی را دو چندان کند. توستر می‌تواند این نان تازه را برای شما به ارمغان بیاورد؛ اما مدل‌های مختلفی از این محصول در بازار موجود است‌ که قطعاً در زمان خرید ‌شما سردرگم خواهید شد. شفق در این مطلب کلیه استانداردهای لازم را به شما خواهد گفت تا در زمان خرید بتوانید راحت‌تر محصول دلخواه خود را انتخاب کنید.

دستگاه توستر پاپ آپ

این دستگاه، دارای دو یا ۴ محفظه (شکاف) جهت گذاشتن نان می‌باشد. فضای کمی را در آشپزخانه اشغال می‌کنند. همچنین در زمان استفاده تنها کافی است‌ دستگاه را به برق زده و نان را داخل شکاف‌ها قرار دهید. سپس اهرم کنار دستگاه را به سمت پایین بکشید تا نان‌ها داغ و برشته شوند. پس از اینکه نان‌های شما آماده شد، دستگاه توستر، به صورت خودکار نان را از درون خود خارج می‌کند. لازم به ذکر است که این نوع از دستگاه صرفاً برای داغ کردن و برشته کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد و هیچ ویژگی دیگری ندارد. همین طور از نظر قیمت مقرون به‌صرفه‌تر مدل‌های دیگر بوده و در بازار به وفور یافت می‌شود؛ اما لازم به ذکر است‌ که شما از در هر بار استفاده فقط می‌توانید دو یا چهار تکه نان را درون آن قرار دهید.

راهنمای خرید گاز صفحه‌ای
حتما بخوانید

دستگاه توستر با چند شکاف بخریم؟

شما ابتدا در نظر بگیرید که در هر وعده صبحانه به چند تکه نان نیاز دارد. در این صورت می‌توانید به راحتی برای تعداد شکاف‌های دستگاه تصمیم گیری کنید. اگر جزو خانواده‌های پرجمعیت هستید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که به سراغ دستگاه‌هایی با چهار شکاف بروید. چراکه می‌توانید در هر وعده، چهار تکه نان را گرم و برسته کنید؛ اما اگر تعداد نفرات خانواده شما کم است، می‌توانید دستگاهی با دو شکاف خریداری کنید.

دستگاه توستر ساده بخریم یا پیشرفته؟

این محصول در نوع خود، دارای یک سری ویژگی‌ها می‌باشد که در زمان خرید بسته به نیازی که دارید می‌توانید ساده و یا پیشرفته آن خریداری کنید. به طور مثال بعضی از دستگاه‌ها قابلیت برشته کردن یک طرف نان را دارند. همچنین می‌توانند تکه‌های نان را یخ‌زدایی کنند؛ که البته ویژگی یخ‌زدایی برای افرادی که نان را داخل فریزر نگه‌داری می‌کنند، مناسب است. همچنین از دیگر قابلیت‌های این دستگاه می‌توانیم به قابلیت یکدست برشته شدن نان اشاره کنیم. البته وجود دکمه Cancel Button به شما این امکان را می‌دهد تا هر زمان که نیاز داشتید، دستگاه را متوقف کنید.

از دیگر ویژگی‌های جالب و لازم دستگاه توستر می‌توان به Crumb Tray اشاره نمود. این ویژگی در دستگاه، خرده نان‌های موجود در دستگاه را جمع آوری می‌کند. همچنین اگر دستگاهی که خریداری می‌کنید دکمه Convenction Heating را داشته باشد، شما قادر خواهید بود که حرارت دستگاه را به دلخواه تنظیم نمایید. البته لازم به ذکر است که امکان دارد تکه‌های نان با ضخامت‌های متفاوت از هم باشند، به همین خاطر حتماً در زمان انتخاب محصول، بررسی کنید که حتماً دارای Extra lift باشد. شما می‌توانید شکاف‌های موجود در دستگاه توستر را بسته به ضخامت تکه‌های نان تنظیم نمایید.

راهنمای خرید آون توستر
حتما بخوانید

قیمت دستگاه توستر در بازار چقدر است؟

این محصول بسته به ویژگی‌هایی که دارد، قیمت‌های متفاوتی دارد. همین طور تعداد شکاف‌های تعبیه شده در این محصول می‌تواند بر روی قیمت آن تأثیر بگذارد؛ اما اگر می‌خواهید زیاد برای آن هزینه نکنید، می‌توانید دستگاه توستر پاپ آپ را تهیه کنید؛ که با کمترین قیمت در بازار موجود است.