راهنمای خرید جاکفشی

راهنمای خرید جاکفشی

نظم در یک خانه، حرف اول را می‌زند. مرتب بودن کفش‌ها نیز باعث می‌شود تا علاوه بر منظم بودن خانه و جلو درب ورودی، کفش‌ها نیز طول عمر بیشتری داشته باشند و دیرتر کثیف شوند. جاکفشی می‌تواند این مرتب بودن را برای شما رقم بزند؛ اما خرید این محصول، با در نظر گرفتن استانداردها و کارایی لازم، نیاز به اطلاعات کافی دارد که شفق در این مطلب شما را یاری خواهد کرد.

بودجه خود را مشخص کنید

در زمان خرید محصول، حتماً از پیش بودجه خود را تعیین کنید. حتماً مشخص کنید که به چه میزان می‌خواهید هزینه کنید. متریال‌هایی که این محصول با آن‌ها تولید شده‌اند، متفاوت هستند که هرکدام دارای قیمتی در بازار هستند. به همین خاطر به شما توصیه می‌کنیم برای یک خرید راحت و بی‌دردسر، حتماً بودجه خود را از قبل تعیین کنید.

جاکفشی با چه اندازه‌ای بخرم؟

یکی از اساسی‌ترین کارهایی که باید در زمان خرید این محصول انجام دهید، اندازه‌گیری محل قرارگیری آن است. باید توجه کنید که می‌خواهید چه فضایی را در منزل به آن اختصاص دهید تا در زمان خرید به سراغ محصولاتی متناسب با فضای منزل خود بروید. همان طور که گفته شد، به قدری در این محصول تنوع وجود دارد که قطعاً اگر بدون اطلاعات قبلی و کامل به خرید بروید، سردرگم خواهید شد. در نظر داشته باشید که در زمان اندازه‌گیری، جهت یک دکوراسیون جذاب، نباید کل دیوار را با آن بپوشانید. بهتر است که برای نمای جالب‌تر، یک سوم دیوار را اشغال نماید. همچنین در نظر داشته باشید که عمق استاندارد برای این محصول، ۲۳ سانتی‌متر است.

راهنمای خرید میز ناهارخوری
حتما بخوانید

انواع جاکفشی‌های موجود در بازار

مدل‌های مختلفی از این محصول در بازار وجود دارد. به طور مثال شما می‌توانید برای ایجاد تنوع و خاص بودن محصولی که انتخاب می‌کنید، به سراغ محصولی بدون درب بروید؛ اما توجه کنید که باید حتماً به صورت مرتب کفش‌ها را داخل آن قرار دهید تا ظاهر شلوغ ایجاد نکند. البته اگر نامرتب بودن کفش‌ها تردید دارید می‌توانید به سراغ نوع درب دار آن بروید. همین طور اگر عادت دارید که بنشینید و کفش‌هایتان بپوشید، به شما توصیه می‌کنیم که از نوع نشیمن دار آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که تعداد طبقات در هر محصول بسته به ابعاد متفاوت است. پس انتظار نداشته باشید با فضای کوچکی که برای جاکفشی در منزل خود در نظر گرفته‌اید، یک محصول ۱۰ طبقه خریداری کنید. همین طور در صورت عدم فضای کافی، ما به شما جاکفشی‌های بلند قامت اما باعرض کم را پیشنهاد می‌دهیم. این نوع از محصول، با عرض کمی که دارند، شاید بتوانند در هر طبقه خود دو جفت کفش را جای دهند اما از نظر ارتفاع بلند بوده و دارای تعداد طبقات زیادی می‌باشند.

کدام متریال جاکفشی بهتر است؟

جاکفشی معمولاً از جنس پلاستیک، چوب و فلز ساخته می‌شود؛ اما تنوع بسیاری در ظاهر و طراحی آن‌ها وجود دارد. توجه کنید که در زمان خرید دکوراسیون منزل شما چه سبکی دارد تا مناسب‌ترین متریال را انتخاب کنید. به طور مثال برای یک دکوراسیون صنعتی، جاکفشی از جنس چوب کاملاً مناسب است در صورتی که یک دکوراسیون را سبک کلاسیک باید به سراغ جاکفشی از جنس چوب و درب دار برود تا همخوانی مورد نیاز بین اجزای دکوراسیون ایجاد شود.

راهنمای خرید مجسمه و تندیس
حتما بخوانید

قیمت جاکفشی در بازار چقدر است؟

این محصول همان طور که پیش‌تر اشاره کردیم معمولاً با متریال، پلاستیک، چوب و فلز ساخته می‌شود. قطعاً در نوع پلاستیکی خود، ارزان‌تر هستند و در نوع چوب هر چه کیفیت و مرغوبیت متریال بیشتر شود، قیمت آن بالاتر خواهد رفت. البته لازم به ذکر است که ابعاد جاکفشی نیز می‌تواند بر روی قیمت این محصول تأثیر بگذارد. اگر به دنبال محصولی دم دستی و مقرون به صرفه هستید می‌توانید نوع پلاستیکی و یا چوبی اما با درجه کیفی متوسط را انتخاب کنید. به طور کلی در نظر داشته باشید که قبل از خرید، بودجه خود را تعیین کنید تا در زمان انتخاب محصول، دچار مشکل نشوید.