راهنمای خرید حوله آشپزخانه

راهنمای خرید حوله آشپزخانه

پخت و پز قطعاً کثیفی را نیز با خود به همراه دارند.‌ به طور مثال در حال پخت پنکیک هستید که امکان دارد مقداری آرد و یا شیر بر روی کابینت ریخته شود، حوله آشپزخانه می‌تواند به کمک شما بیاید و روی کابینت را تمیز کند؛ اما داشتن یک حوله آشپزخانه با جنسی مرغوب یکی از نکات خانه داری به شمار می‌آید‌ که باید به آن توجه کنید. به طور مثال حوله نباید در مقابل مواد شوینده و بهداشتی دچار خورندگی شود و در مدت زمان کوتاهی اصطلاحاً بپوسد. شفق می‌خواهد شما را برای خرید یک حوله آشپزخانه یاری نماید.

انواع جنس حوله

حوله‌ها جنس‌های مختلفی دارند که هرکدام برای کاری مناسب هستند. از انواع جنس‌های حوله که اکنون در بازار موجود هستند می‌توانیم به حوله پنبه‌ای، حوله پنبه‌ای ارگانیک، حوله بامبو، حوله ابریشم و ساتن، حوله پشم مصنوعی، حوله پشم ارگانیک، حوله میکرو فیبر و حوله نایلونی، اشاره کنیم. شما می‌توانید ‌بسته به نوع مصرف خود، یکی از انواع جنس‌های نام برده شده را تهیه نمایید.

حوله آشپزخانه به طور معمول در جنس‌های پنبه و نخ تولید می‌شود؛ اما اینکه شما کدام جنس آن را تهیه کنید، به این بستگی دارد که برای تمیز کردن چه مکانی می‌خواهید از آن استفاده کنید. اگر تصمیم دارید که ظروف را با آن خشک کنید، بهتر است به سراغ جنس نخی آن بروید؛ زیرا نخ خاصیت آبکشی بالایی دارد؛ اما اگر می‌خواهید برای تمیز کردن کابینت و لک‌هایی که بر روی آن ایجاد می‌شود از حوله آشپزخانه استفاده کنید، به سراغ نوع پنبه‌ای آن بروید.

راهنمای خرید قهوه جوش
حتما بخوانید

حوله آشپزخانه چه سایزی بخرم؟

اگر تصمیم دارید که حوله آشپزخانه خریداری نمایید، ابتدا توجه کنید که می‌خواهید از آن برای چه کار استفاده کنید. سایز حوله کاملاً بستگی به این دارد که شما در چه زمینه‌ای می‌خواهید استفاده نمایید. به طور مثال اگر می‌خواهید صرفاً دست‌های خود را خشک کنید، می‌توانید از حوله‌های 30 در 30 استفاده کنید اما اگر قصد دارید که زمین را با آن خشک کنید به شما حوله‌های یک در یک‌ را پیشنهاد می‌دهیم. البته در نظر داشته باشید که هر چه سایز حوله بزرگ‌تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می‌شود.

کدام حوله آشپزخانه برای من مناسب است؟

همان طور که پیش‌تر گفتیم، جنس حوله‌ای که انتخاب می‌کنید، کاملاً به این بستگی دارد که در چه زمینه‌ای می‌خواهید از آن استفاده نمایید. در هر صورت باید جنسی را انتخاب کنید که در برابر مواد ضد عفونی کننده و مواد شوینده از خود واکنشی نشان ندهد و همین طور شما مجبور نباشید در فواصل کوتاه مدام حوله آشپزخانه خریداری کنید.

قیمت حوله آشپزخانه چقدر است؟

قیمت حوله آشپزخانه، با در نظر گرفتن جنس و اندازه آن مشخص می‌شود. هر چه جنس حوله آشپزخانه بهتر و سایز آن بزرگ‌تر باشد، قطعاً قیمت بالاتری دارد. شما می‌توانید‌ بدون مراجعه حضوری به مراکز فروش حوله آشپزخانه، به راحتی از طریق سایت‌های اینترنتی خرید خود را انجام دهید. شما با مطالعه بخش مشخصات کالا، می‌توانید مناسب‌ترین محصول را انتخاب و خریداری نمایید.

راهنمای خرید قندان
حتما بخوانید