راهنمای خرید ساندبار

راهنمای خرید ساندبار

ساندبار به پخش کننده موسیقی گفته می‌شود که با شکلی ستونی به صورت افقی در جلو تلویزیون قرار می‌گیرد. این وسیله می‌تواند صدا را با حجم و کیفیت مطلوب پخش نماید. اگر می‌خواهید‌ که تجربه صدای متفاوتی را تجربه کنید، پیشنهاد می‌دهیم که حتماً ساندبار را خریداری کنید. البته باید‌ در زمان خرید اطلاعات کافی درباره این محصول داشته باشید‌ که شفق تصمیم دارد در این مطلب شما را با کلیه جزییات خرید این محصول آشنا کند.

در زمان خرید ساندبار به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر قصد ساندبار را دارید‌ اما زمان زیادی برای چرخیدن در بازار را ندارید تا محصولات متفاوت را با یکدیگر مقایسه نمایید، ما می‌خواهیم در این مطلب به طور خلاصه اصول ضروری و مهم خرید این محصول را به شما بگوییم.

کانال‌های ساندبار باید حداقل سه عدد باشد

ساندبارها در چهار مدل دو کاناله، سه کاناله، پنج کاناله و هفت کاناله تولید می‌شوند.‌ اما ساندبارهای دو کاناله، قیمت پایین‌ترین نسبت به سه کاناله دارد؛ اما با این تفاوت که ساندبار دو کاناله نمی‌تواند سیستم صوتی فراگیر را برای شما شبیه سازی نماید. پس در صورتی که می‌خواهید‌ در زمان فیلم دیدن و شنیدن موسیقی، صدای با کیفیت و فراگیر داشته باشید، از نوع سه کاناله آن تهیه نمایید. در واقع هر چه تعداد کانال‌ها بیشتر باشد، شما از کیفیت صدای بالاتری لذت خواهید برد.

راهنمای خرید دی وی دی پلیر
حتما بخوانید

به سراغ ساندبار اکتیو بروید

ساندبارهای اکتیو برعکس مدل‌های پسیو، از آمپلی فایر داخلی برخوردارند. اگر تصمیم دارید که ساندباری که خریداری می‌کنید فضای کمی را اشغال کند، به شما پیشنهاد می‌دهیم که ساندبار اکتیو را تهیه کنید.

قبل از خرید جای ساندبار را مشخص کنید

قبل از اینکه‌ بخواهید ساندبار را خریداری کنید، حتماً جای آن را مشخص کنید. شما می‌توانید ساندبار را به دیوار نصب کنید و یا روی میز تلویزیون قرار دهید؛ اما بهترین مکان برای جای گذاری ساندبار، بالای تلویزیون است، اما به شرطی که عرض ساندبار از عرض تلویزیون ‌بیشتر باشد تا به راحتی بالای تلویزیون قرار بگیرد.

خروجی‌های ساندبار را مورد بررسی قرار دهید

اگر می‌خواهید که از طریق بلوتوث، به ساندبار متصل شوید‌ و موزیک گوش دهید، حتماً در نظر داشته باشید‌ که ساندباری که خریداری می‌کنید، امکان اتصال به بلوتوث را داشته باشد. البته دارا بودن سوئیچ HDMI، می‌تواند طریقه خروجی صدا را در ساندبار تغییر دهد.

از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید

اگر قصد دارید که ساندبار خریداری کنید، حتماً از طریق فروشگاه‌های معتبر اقدام نمایید. البته اگر زمان و وقت کافی را برای خرید حضوری ندارید، می‌توانید به صورت غیرحضوری و آنلاین، مشخصات هر محصول را مطالعه کرده و بسته به نیاز خود، ساندبار مناسب را کاملاً اینترنتی خریداری نمایید.

راهنمای خرید تلویزیون
حتما بخوانید