راهنمای خرید ساندویچ ساز

راهنمای خرید ساندویچ ساز

ساندویچ ساز به دستگاهی گفته می‌شود که نان تست داخل آن قرار می‌گیرد و امکان آماده سازی انواع اسنک و ساندویچ تست را به شما می‌دهد. این محصول در انواع مختلفی تولید شده است که می‌توانند پاسخگوی هر نیاز و سلیقه باشند. با شفق همراه باشید.

بودجه را تعیین کنید

برای خرید ساندویچ ساز چه مقدار هزینه‌ای را در نظر گرفته‌اید؟ قبل از خرید حتماً توجه کنید که بودجه را مشخص نمایید تا در زمان خرید بتوانید راحت‌تر و بسته به هزینه‌ای که در نظر دارید، انتخاب کنید.

کارت گارانتی را فراموش نکنید

در زمان خرید کالا، به سراغ برندی بروید که دارای کارت گارانتی و خدمات پس از فروش باشد. امکان دارد که دستگاه شما دچار مشکل شود یا حتی این مشکل را از زمان ساخت داشته باشد و در زمان خرید متوجه آن نشوید. به همین خاطر داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش برای هر وسیله برقی خانگی نیاز است.

اگر نیاز به گریل دارید، ساندویچ ساز بخرید

بعضی از دستگاه‌های ساندویچ ساز تولید شده، دارای صفحات گریل هستند که می‌توانید به وسیله آن گوشت و سبزی جات را‌ گریل نمایید.

وافل می‌خواهید، ساندویچ ساز بخرید

بعضی از نمونه‌های تولید شده این محصول، دارای صفحات جدا برای آماده سازی وافل هستند. به گونه‌ای که شکل پنجره‌ای داشته و شما می‌توانید برای پخت وافل، این صفحات را تعویض نمایید. ضمن اینکه این صفحات از جنس تفلون، چدن و یا آلومینیوم می‌باشند که کاملاً نچسب هستند.

راهنمای خرید اجاق گاز
حتما بخوانید

ساندویچ ساز ایرانی بخریم یا خارجی؟

تفاوت چندانی این دو محصول با یکدیگر ندارند. چراکه هر دو یک وظیفه دارند و کارایی آن‌ها با هم متفاوت نیست.

با خرید ساندویچ ساز، هزینه‌های خود را کاهش دهید

سلیقه خیلی از افراد به سوی فست فودها رفته است. اگر برای خود یک ساندویچ ساز خانگی داشته باشید، می‌توانید بدون اینکه‌ هزینه زیادی بپردازید، ساندویچ‌ها و اسنک‌های مورد علاقه خود را در منزل تهیه کنید. ضمن اینکه غذاهای خانگی از سلامت غذایی بیشتری برخوردار هستند.

۲ تایی بخریم یا ۴ تایی؟

این محصول در دو نوع ۲ ساندویچه و ۴ ساندویچه تولید شده است. به گونه‌ای که شما می‌توانید در یک وعده برای ۲ نفر و یا ۴ نفر ساندویچ یا اسنک تهیه کنید. اینکه کدام یک برای شما مناسب است، به این بستگی دارد که شما در هر وعده می‌خواهید برای چند نفر ساندویچ درست کنید.

آیا داشتن تایمر الزامی است؟

اگر می‌خواهید ساندویچ شما در حین آماده سازی، نسوزد و یا زیاد برشته نشود، بهتر از مدل‌های تایمر دار تهیه کنید. چراکه پس از پایان زمان آماده سازی به شما آلارم خواهد داد و از سوختن آن جلوگیری خواهد شد.

به عایق حرارتی دستگاه توجه کنید

برخی از دستگاه‌های موجود در بازار که توسط برندهای مختلفی تولید شده‌اند، در قیمت دسته، عایق حرارتی دارند. حتماً در زمان خرید از فروشنده بخواهید که نوعی را در اختیارتان قرار دهد که عایق حرارتی دارد؛ زیرا این دستگاه معمولاً دارای دسته و بدنه یکپارچه است‌ که در زمان استفاده، دسته به علت اتصال به بدنه داغ می‌شود؛ اما اگر داخل ساختار آن از عایق حرارتی استفاده شده باشد، دسته کمتر داغ شده و آسیبی به پوست دست شما وارد نمی‌کند.

راهنمای خرید سماور
حتما بخوانید

صفحه قابل شستشو

اگر قصد خرید یک دستگاه ساندویچ ساز بی‌نقص را برای خانه دارید، توجه کنید که به سراغ نوعی بروید که صفحه‌های متحرکی دارند. این نوع صفحه‌ها را می‌توان از دستگاه جدا نمود و به راحتی شست. همچنین جنس آن‌ها نچسب است‌ و در زمان استفاده، مواد غذایی به آن نخواهد چسبید.

توان مصرفی را نادیده نگیرید

هر چه توان مصرفی این محصول بیشتر باشد، باعث افزایش هزینه برق شما خواهد شد. اگر برای استفاده در منزل می‌خواهید از آن استفاده کنید، بهتر است توان مصرفی دستگاهی که انتخاب می‌کنید، ۷۵۰ وات باشد؛ اما جالب است بدانید که به طور کلی این دستگاه با توان مصرفی ۴۶۰ وات تا ۱۴۰۰ وات تولید شده‌اند که اکنون در دسترس مصرف کنندگان است.