راهنمای خرید قاشق و چنگال

راهنمای خرید قاشق و چنگال

انسان‌های امروزی برای خوردن غذا نیاز به وسایلی نظیر قاشق و چنگال دارند‌ تا بتوانند راحت‌تر غذا را میل کنند. اگر تصمیم‌ دارید‌ که برای خانه خود قاشق و چنگال مناسبی تهیه‌ کنید و در این باره اطلاعات کافی را ندارید، شفق تصمیم گرفته است برای خرید یک محصول بی‌نظیر و بی‌نقص به شما یاری دهد. پس با ما همراه باشید.

بودجه خود را از پیش مشخص کنید

اگر قصد خرید سرویس قاشق و چنگال را دارید، باید در ابتدا میزان بودجه خود را مشخص کنید. مدل‌ها و جنس‌های مختلفی از این‌ محصول در بازار موجود هستند که ممکن است‌ شما را در زمان خرید سردرگم نمایند. اگر شما از ابتدا بودجه و میزان هزینه‌ای که می‌خواهید برای خرید ‌این کالا خرج نمایید ‌را از پیش مشخص نمایید، می‌توانید انتخاب‌های خود را محدود کرده و راحت‌تر تصمیم‌گیری نمایید.

قاشق و چنگال چه برندی را خریداری کنیم؟

برندهای مختلفی در حال حاضر به عنوان تولید کننده قاشق و چنگال می‌باشند که اکثر آن‌ها چینی هستند؛ اما شما می‌توانید با بررسی برندهای متفاوت، بهترین‌ کالا را‌ خریداری نمایید.

ست چند نفره قاشق و چنگال را خریداری کنیم؟

شما برای استفاده چند نفر‌ تصمیم گرفته‌اید‌ که ست قاشق و چنگال خریداری کنید؟ ابتدا مشخص کنید‌ می‌خواهید برای سرو غذا و …‌چند نفر این سرویس استفاده نمایید؛ اما باید در نظر داشته باشید که یک سرویس 6 نفره دارای 6 عدد قاشق غذاخوری، 6 عدد چنگال غذاخوری، 6 عدد کارد غذاخوری، 6 عدد قاشق مرباخوری، 6 عدد چنگال میوه‌خوری، 6 عدد کارد میوه‌خوری، 6 عدد قاشق شربت‌خوری، 6 عدد ‌قاشق بستنی‌خوری، 6 عدد قاشق سوپ‌خوری، قاشق خورش‌خوری، کارد ماهی، چنگال مخصوص ماهی، کارد مخصوص استیک، کارد مخصوص سرو کیک، 1 عدد کفگیر برای سرو برنج، 1 عدد ملاقه سوپ، ملاقه سس‌خوری، قاشق و چنگال مخصوص ظرف سالاد، قاشق مخصوص عسل خوری، قاشق مخصوص شکر و گیره ویژه قند و شیرینی می‌باشد.

راهنمای خرید پارچ و بطری آب
حتما بخوانید

با تعدادی که از یک سرویس 6 نفره قاشق و چنگال برای شما نام بردیم، در صورتی که نمی‌خواهید کلی موارد نام برده شده را خریداری کنید و صرفاً به قاشق و چنگال نیاز دارید، می‌توانید به سراغ مغازه‌هایی بروید که این محصول را به صورت تک فروشی و با تعداد دلخواه شما می‌فروشند.

آیا خرید تکه‌های اضافی سرویس قاشق و چنگال ضروری است؟

جواب این سؤال به نوع نیاز شما بستگی دارد. اگر می‌خواهید ‌که سرویسی تکمیل داشته باشید و از کلیه‌ تکه‌های نام برده شده استفاده می‌کنید، می‌توانید یک سرویس کامل را خریداری کنید؛ اما اگر تنها به قاشق و چنگال نیاز دارید، می‌توانید فقط این محصول را خریداری کنید.

چه سبکی قاشق و چنگال خریداری کنیم؟

سبکی که برای خرید قاشق و چنگال انتخاب می‌کنید، کاملاً بستگی به سبک سایر ظروف شما دارد. به طور مثال اگر شما ظروف پذیرایی چوبی دارید، تهیه این سرویس از جنس استیل چندان جالب نیست. البته در نظر داشته باشید که این محصول با متریال‌های مختلفی تولید می‌شود.

چه جنس قاشق و چنگال مناسب است؟

سرویس‌های قاشق و چنگال که شما برای خریداری انتخاب می‌کنید، باید این قابلیت را داشته باشد که بتوانید درون ماشین ظرفشویی قرار دهید. ضمن اینکه سعی کنید به سراغ سرویس‌هایی بروید که خاصیت ضد خش دارند و مقاومت بالایی داشته باشند. البته در زمان خرید این محصول دقت لازم را داشته باشید تا جنس آن به مرور زمان سیاه نشود و براقیت و جلوه روز اول خود را از دست ندهند.

راهنمای خرید سینی
حتما بخوانید

قیمت سرویس قاشق و چنگال چقدر است؟

به طور معمول سرویس‌هایی که در بازار موجود هستند، از 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان و یا حتی بیشتر قیمت دارند. پیش‌تر گفتیم‌ که باید ابتدا بودجه خود را مشخص نمایید و سپس اقدام به انتخاب و خرید این محصول نمایید.