راهنمای خرید لیف

راهنمای خرید لیف

لیف یکی از لوازم شوینده است که در حمام بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ اما باید بدانید که کدام نوع آن برای پوست شما مناسب است. همین طور نباید جنسی داشته باشد که باعث آسیب رساندن به پوست شما شود. به همین منظور شفق در این مطلب شما را برای خرید‌ یک لیف مناسب راهنمایی خواهد کرد.

به نوع پوست خود توجه کنید

حتماً در زمان خرید لیف به نوع پوست خود توجه کنید. بهتر است اگر پوستی خشک و حساس دارید از جنس‌های نرم این محصول تهیه کنید. همین طور اگر پوستی چرب دارید‌ می‌توانید به سراغ انواع متوسط آن بروید تا از وارد شدن آسیب به پوست بدن شما جلوگیری شود؛ اما به طور کلی بهتر است از انواع نرم آن تهیه کنید. چراکه باعث می‌شود سلول‌های مرده پوست از سطح آن جدا شود و در زمان لایه‌برداری، پوست شما دچار مشکل نشود.

کدام نوع لیف برای من مناسب است؟

لیف در چند مدل مختلف، پشت کش و دستکشی تولید شده است. اگر عادت دارید که پشت خود را در زمان استحمام، لیف بزنید، می‌توانید از مدل‌های پشت کش آن تهیه کنید. در این مدل از محصول، لیف در دو طرف خود دارای دو بن می‌باشد و طول بلندی دارد تا شما بتوانید با حرکت دادن بندها، به راحتی پشت کمر خود را لیف بزنید. همین طور می‌توانید از مدل‌های دستکشی آن تهیه کنید. در این مدل، دست به داخل لیف رفته و می‌توانید بدن خود را شستشو دهید؛ اما در زمان خرید توجه کنید که کدام مدل برای شما مناسب‌تر است تا بتوانید راحت‌تر انتخاب نمایید.

راهنمای خرید رو بالشی
حتما بخوانید

به جنس لیف دقت کنید

حتماً در زمان خرید توجه کنید که چه جنسی از این محصول را خریداری می‌کنید. ما پیش‌تر به شما لیف‌های نرم را توصیه کردیم؛ اما حتماً در نظر داشته باشید که لیف به هر مقدار که در حالت خشک زبر باشد، با خیس شدن، نرم‌تر خواهد شد. در این صورت باید بدانید که چه مقدار از نرمی برای پوست شما مناسب است.

قیمت لیف در بازار چقدر است؟

این محصول، قیمت چندانی ندارد. شما می‌توانید بسته به نیاز خود به راحتی یک لیف مناسب با پوست بدنتان را تهیه نمایید. البته توجه کنید که این محصول در مدل‌های پشت کش، امکان دارد که قیمت‌های متفاوتی داشته باشد؛ اما به طور کلی نیازی نیست در زمان خرید، هزینه زیادی را برای آن پرداخت نمایید.