راهنمای خرید میز عسلی

راهنمای خرید میز عسلی

میز عسلی و یا همان جلو مبلی، می‌تواند امر پذیرایی از میهمانان را برای ما سهولت بخشد؛ اما خرید یک ست کامل که با دکوراسیون و مبلمان منزل ما هم‌خوانی داشته باشد، اهمیت بسیاری دارد و همین طور ما باید در این باره اطلاعات کاملی داشته باشیم. به همین خاطر شفق در این مطلب شما را برای خرید یک ست کامل از این محصول یاری خواهد کرد.

کدام سایز میز عسلی برای من مناسب است؟

ابتدا در نظر بگیرید که سرویس مبلمان شما چه سایزی دارد؟ باید بسته به سایز سرویس مبلمان خود، جلو مبلی مناسبی انتخاب کنید. به طور مثال باید برای مبلمان ال، از جلو مبلی جمع و جور تهیه کنید تا رفت و آمد افرادی که به روی مبل نشسته‌اند راحت باشد و برایشان دست و پاگیر نباشد. همین طور برای مبل‌هایی که بزرگ‌تر هستند باید به سراغ میز عسلی‌های بزرگ‌تر بروید. همچنین باید بدانید که می‌خواهید چه وسایلی را بر روی آن قرار دهید. مثلاً اگر بخواهید بر روی میز شطرنج بازی کنید، مسلماً باید‌ به اندازه صفحه شطرنج و کمی بزرگ‌تر باشد. یا باید بدانید که در زمان پذیرایی از میهمانان می‌خواهید کدام ظروف را با چه اندازه و ابعادی بر روی آن بگذارید.

به جنس میز عسلی توجه کنید

میزهای جلو مبلی معمولاً از جنس چوب ساخته می‌شوند؛ اما امکان دارد که شما ترکیبی از چوب و یا فلز را مشاهده کنید. حتماً توجه کنید که جنس این محصول باید با اجزای دکوراسیون شما هم‌خوانی داشته باشد. البته لازم به ذکر است که چوب با هر دکوراسیونی جور درمی‌آید؛ اما خب همین متریال، رنگ‌های مختلفی دارد که حتماً باید با سرویس مبلمان شما ست شود.

راهنمای خرید مجسمه و تندیس
حتما بخوانید

کدام مدل میز عسلی برای من مناسب است؟

ابتدا نوع نیاز خود را مشخص کنید. از میز صرفاً می‌خواهید از میزهای عسلی برای پذیرایی از میهمانان استفاده کنید و یا می‌خواهید محفظه‌ای داشته باشد تا لوازم پذیرایی مانند بشقاب و چاقو را در آن قرار دهید؟ شما برای قرار داد وسایل پذیرایی مانند چاقو، چنگال، بشقاب‌های میوه‌خوری و … به سراغ میزهای کشودار بروید. همین طور می‌توانید میزهای چند طبقه را انتخاب کنید تا وسایل مورد نظر خود را در طبقه زیرین میز قرار دهید.

میز عسلی و جلو مبلی مناسبی انتخاب کنید

وقتی تصمیم به خرید این محصول بگیرید، متوجه خواهید شد که ست‌های میز عسلی در سه سایز کوچک، بزرگ و متوسط به فروش می‌رسند. همین طور یک میز بزرگ برای وسط سالن پذیرایی در نظر گرفته شده است. این ۴ میز، بسته به سایز در تناسب‌های مختلف طراحی و ساخته شده‌اند. توجه کنید که از هرکدام از میزها می‌خواهید چه استفاده‌ای داشته باشید و همین طور ابعاد اندازه آن‌ها کارایی لازم را برای شما داشته باشند.

قیمت میز عسلی در بازار چقدر است؟

میزهای جلو مبلی با در نظر گرفتن ابعاد و اندازه و همین طور متریال، قیمت‌های مختلفی دارند. همین طور شما می‌توانید با حذف یک میز، به طور مثال میز بزرگ وسط سالن، روی قیمت آن تأثیر بگذارید. به همین منظور قیمت‌های مختلفی وجود دارد؛ اما در نظر داشته باشید که باید به سراغ جنس مناسب و ابعاد و اندازه‌ای کاملاً مطابق با سلیقه و دکوراسیون منزل خود بروید.

راهنمای خرید شمع
حتما بخوانید