راهنمای خرید پنل اج لایت

راهنمای خرید پنل اج لایت

پنل اج لایت نوعی دیگر از لوازم روشنایی به شمار می‌آید که در دو نوع روکار و توکار تولید شده است. این محصول می‌تواند به راحتی جایگزین مناسبی برای انواع چراغ‌ها و لوسترها باشد. ضمن اینکه مصرف انرژی این محصول پایین بوده و در مصرف برق صرفه‌جویی می‌شود؛ اما خرید این محصول و انتخاب نوع مناسب آن نیازمند اطلاعاتی است که شفق در این مطلب شما را یاری خواهد کرد.

کدام نوع پنل اج لایت برای من مناسب است؟

این محصول در دو نوع توکار و روکار تولید شده است. ابتدا بررسی کنید که می‌خواهید از این محصول در فضایی استفاده کنید که سقف کاذب دارد یا نه. در صورتی که محل مورد نظر شما دارای سقف کاذب باشد، می‌توانید‌ از نوع توکار آن تهیه کنید؛ اما در صورتی که مکان مدنظرتان، فاقد سقف کاذب است‌ بهتر است به سراغ نوع روکار آن بروید.

کدام‌ مدل برای من بهتر است؟

این محصول در مدل‌های مختلفی تولید شده است. شما می‌توانید ‌اشکال گوناگونی مانند دایره، مربع و… را در بازار مشاهده کنید. در زمان خرید توجه کنید که باید‌ سبک دکوراسیون را در نظر بگیرید. در غیر این صورت عدم هماهنگی آن با سایر اجزای دکوراسیون، می‌تواند ظاهر نازیبایی ایجاد نماید. ضمن اینکه پنل اج لایت، در دو نوع دیواری و سقفی تولید می‌شود که باید مناسب‌ترین آن را بسته به نیاز خود خریداری کنید.

راهنمای خرید لوستر
حتما بخوانید

میزان روشنایی مورد نیاز خود را مشخص کنید

پنل اج لایت، با توان‌های مختلفی تولید شده است. ابتدا مشخص کنید که برای تأمین چه مقدار روشنایی می‌خواهید پنل اج لایت خریداری کنید. در این صورت می‌توانید مقدار توان آن را به راحتی معلوم کنید. مسلماً یک پنل اج لایت با توان ۶۰ وات مقدار نور بیشتری نسبت به ۴۲ وات خواهد داشت.

به جنس پنل اج لایت دقت کنید

این محصول در جنس بدنه آلومینیوم و پلاستیک تولید شده است. قطعاً در نوع آلومینیوم از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار است؛ اما اگر می‌خواهید محصولی مقرون به صرفه تهیه کنید، به شما جنس پلاستیکی آن را توصیه می‌کنیم.

در خرید خود دقت کنید

این محصول به قدری زیبا و کارآمد است که می‌تواند به راحتی جزئی از دکوراسیون شما به حساب آید. در نظر بگیرید‌ که در زمان خرید کلیه المان‌های گفته شده را رعایت کنید و یک به یک مورد بررسی قرار دهید تا پس از نصب و استفاده، علاوه بر دکوراسیون جذاب، روشنایی لازم محیط شما را فراهم نماید.

قیمت پنل اج لایت در بازار چقدر است؟

توجه کنید که این محصول، بر اساس توان مصرفی و همین طور جنس بدنه قیمت‌های متفاوتی دارد؛ اما از نظر کم‌مصرف بودن و ایجاد روشنایی مطلوب می‌تواند یک محصول کارآمد به شمار آید. توجه کنید که باید بازه قیمتی این محصول را مورد بررسی قرار دهید و بسته به بودجه‌ای که دارید، آن را خریداری کنید. همچنین می‌توانید چندین پنل اج لایت تهیه کنید و برای زیبایی بیشتر با فواصل مشخص کنار یکدیگر نصب نمایید تا زیبایی دکوراسیون شما را دو چندان کند.

راهنمای خرید لامپ
حتما بخوانید